تاریخ ادبیات ایران و جهان
X
تبلیغات
امروز: جمعه 8 مهر 1401
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

تاریخ ادبیات ایران و جهان

تاریخ ادبیات ایران و جهان دسته: تاریخ ادبیات
بازدید: 85 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 1948 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 23

در نخستین دهه ی سده ی بیستم ، رقابت های مستعمراتی بریتانیا با آلمان شدت گرفت به همین دلیل ، انگلستان سلسله اتحادهایی را در اروپا تشکیل داد در نتیجه ، اروپا که به علت رقابت های سیاسی، اقتصادی ، و نظامی قدرت های بزرگ در آستانه ی جنگ اروپا گرفته بود، صحنه ی مسابقات تسلیحاتی شد اندیشمندان قرن نوزدهم، قرن آینده را قرن سعادت بشر می پنداشت

قیمت فایل فقط 5,000 تومان

خرید

در نخستین دهه ی سده ی بیستم ، رقابت های مستعمراتی بریتانیا با آلمان شدت گرفت. به همین دلیل ، انگلستان سلسله اتحادهایی را در اروپا تشکیل داد.

در نتیجه ، اروپا که به علت رقابت های سیاسی، اقتصادی ، و نظامی قدرت های بزرگ در آستانه ی جنگ اروپا گرفته بود، صحنه ی مسابقات تسلیحاتی شد.

اندیشمندان قرن نوزدهم، قرن آینده را قرن سعادت بشر        می پنداشتند و بسیار به آن دل بسته بودند اما این آرزو به یاس بدل شد؛ زیرا پس از اولین دهه ی قرن بیستم، جنگ جهانی اوّل در گرفت و ثابت کرد اکه انسان با سعادت حقیقی قرن ها فاصله دارد.

قیمت فایل فقط 5,000 تومان

خرید

برچسب ها : تاریخ ادبیات ایران و جهان , مقاله تاریخ ادبیات ایران و جهان , پاورپوینت تاریخ ادبیات ایران و جهان , بررسی تاریخ ادبیات ایران و جهان , گزارش تاریخ ادبیات ایران و جهان

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee